Trener-Plywania.pl

to platforma online oferująca plany treningowe dla osób na każdym poziomie wytrenowania. Od prostych treningów dla amatorów do złożonych i spersonalizowanych, indywidualnych planów szkolenia dla zawodowców.

Platforma ta została stworzona z myślą o osobach, które chcą pływać szybciej, efektywniej i jednocześnie pragną, aby treningi były dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Samodzielna realizacja treningów jest dużą oszczędnością pieniędzy w porównaniu do klasycznych zajęć indywidualnych z trenerem. Jednocześnie daje większą swobodę wyboru miejsca i czasu odbywania jednostek treningowych niż odgórnie ustalone terminy zajęć grupowych z pływania.

Misją TRENERA-PLYWANIA.PL jest tworzenie warunków do samodzielnej realizacji treningów
i podnoszenia umiejętności pływackich użytkowników platformy.

Piotr Żebrowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie

Trener pływania II klasy (lic. Polskiego Związku Pływackiego)

Mistrz Polski w kat. Młodzieżowców

Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski

Z pływaniem związany jestem od 9 roku życia. Posiadam 12 letnie doświadczenie zawodnicze oraz ponad 7 letnie instruktorsko-trenerskie. Swoją wiedzę na temat pływania konfrontuję i pogłębiam uczestnicząc w konferencjach szkoleniowych (m.in. SWIM 2024) oraz z publikacji naukowych poświęconych zagadnieniom techniki pływania, treningu sportowego i jego periodyzacji.

Wiem, że aby osiągnąć zamierzone cele w tym sporcie, potrzeba dobrze przemyślanej koncepcji działania i odpowiedniej realizacji założonych zadań. W oparciu o moją wiedzę i doświadczenie przygotuję dla Ciebie osobisty plan szkolenia, idealnie skrojony do Twoich potrzeb.

Chcę Ci pomóc w osiągnięciu pełnego potencjału pływackiego, i dlatego dołożę wszelkich starań, aby treningi były dla Ciebie ciekawe i satysfakcjonujące.

A co najważniejsze – skuteczne!

Potrafisz pływać, ale nie wiesz co zrobić, aby poprawić swoje wyniki w wodzie?

Nic prostszego!
Przejrzyj pakiety planów treningowych i wybierz ten, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb!